האם ניתן להשאיר את הסוללה לטעינה בן לילה?

כן, למרות שתוכלו לטעון את הסוללה של האוזניות בתוך 2-3 שעות, זה לא מזיק לסוללה להשאיר אותה במטען בן לילה.

אני שומע שריקות באוזניה.

הרעש הזה, שנשמע כמו שריקה ומכונה גם כ”משוב” (פידבק), יכול להיות תוצאה של גורם אחד או יותר. יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות:

 1. יתכן כי האוזניה איננה ממוקמת היטב בתעלת האוזן. נסו להתאים מחדש, או ביחרו זוג סיליקונים שמתאימים לכם יותר. לפרטים נוספים צפו באחד מהסרטונים הבאים:
  BeHear ACCESS
  BeHear NOW
 2. עוצמת ההגברה עשויה להיות גבוהה מדי, נסו להחליש מעט.
 3. נקודת הצליל הטובה ביותר ברשת כוונון הצלילים לאזור נמוך יותר על המסך. לפרטים נוספים צפו באחד מהסרטונים הבאים:
  BeHear ACCESS
  BeHear NOW
 4. אם אף אחד מהסעיפים לעיל לא פתרו את הבעיה, ייתכן שיש לכם הצטברות שעווה באוזן.

בזמן שאני משתמש ב BeHear בשיחת טלפון אני שומע מדי פעם את ההודעה הקולית אומרת “מנותק” ואז “מחובר” (אך השיחה לא מתנתקת). איך ניתן להפסיק זאת?

זה קורה לפעמים כששני מכשירי בלוטות’ (למשל טלפון חכם ומחשב) שניהם מחוברים ל BeHear. אנו עובדים כרגע על מנת לפתור בעיה זו. עד שנעשה זאת, ההצעה שלנו היא לנתק את המכשיר שאינו נמצא בשימוש כרגע למטרות השיחה

מה אוכל לעשות כאשר משדר ה- HearLink שלי מאבד את הקשר עם מגבר ה BeHear שברשותי?

ראשית, ודאו שאתם נמצאים בטווח בלוטות’ של עד 60 מטר מהמשדר HearLink PLUS.
אם זו לא הבעיה ועבר זמן מאז השימוש האחרון או אם הטלפון החכם מנגן מוזיקה, ייתכן שמגבר לא יתחבר מחדש אוטומטית למשדר HearLink PLUS כאשר אתם נמצאים בטווח. במקרה כזה, לחיצה קצרה על לחצן ההפעלה והכיבוי של האוזנייה, אמור ליצור חיבור מחדש עם המשדר.

כיצד אוכל למצוא את המספר הסידורי של המגבר?

המספר הסידורי מודפס על גבי תווית לבנה בחלקו הפנימי של המגבר, בחלק הנמצא על הצוואר


ניתן לראות זאת גם באפליקציית W&H BeHear, במסך “חיבורים” בתפריט “הגדרות”

finding-serial-number-in-app

לא שומעים את הטלוויזיה במגבר כשמשתמשים ב- HearLink PLUS.

סה את הדברים הבאים:

 1. בדקו את משדר ה HearLink PLUS וודאו שמחוון OPT או AUX דולק. אם אף אחד מהם אינו מואר, ודאו שהתקע וכבל החשמל מחוברים באופן תקין ובטוח.
 2. ודאו שמשדר ה- HearLink PLUS נמצא במצב TX ושמחוון ה- TX דולק.
 3. מחוון A או B צריכים לדלוק ב- HearLink PLUS. אם לא, זה סימן שהמגבר איננו מחובר. לחצו פעם אחת על כפתור ההפעלה/כיבוי (לחיצה קצרה) ובדקו שוב. אם אחד ממחווני A/B נדלק, המשדר התחבר למגבר בהצלחה. כעת עליכם לשמוע קול במגבר.
 4. אם אתם עדיין לא שומעים קול, הגברינו את עוצמת הקול בטלוויזיה עצמה (או באמצעות בקרת עוצמת הקול בזרוע השמאלית של מגבר ה BeHear).

אם הקול מהטלוויזיה אינו ברור או מעוות, נסו לכבות את מצב ListenThrough, או להקטין את החשיפה לקולות הסביבה מהמיקרופונים של ListenThrough באמצעות כפתור עוצמת השמע בזרוע הימנית של המגבר.

האם ניתן להפחית את עוצמת הקול של צפצופי ההתראות?

כן, ניתן לשנות את עוצמת הקול של צלילי ההתראות במגבר (לכל מגבריBeHear ACCESS, ול- BeHear NOW גרסה 0103 ומעלה). כדי להתאים הגדרה זו, לאחר צימוד המגבר והפעלתו, בתחתית המסך ליחצו על תפריט “הגדרות” וביחרו “מכשיר”. גללו למטה עד שתראו את החלק של “עוצמת צליל הודעות”.

 

האם תכונת הפחתת רעש הסביבה (Ambient Noise Reduction) של BeHear זהה לתכונה של ביטול רעש פעיל Active Noise Cancellation (ANC)?

BeHear אינה משלבת ביטול רעש פעיל (ANC) מכיוון שטכנולוגיה זו אינה מועילה להאזנה לצלילי הסביבה. למעשה, מטרת ביטול רעש פעיל היא ביטול כל הצלילים המגיעים מהסביבה, ואילו לצורך שיפור השמיעה אנו שואפים לזהות ולהבהיר צלילים חשובים. לכן, טכניקת הפחתת הרעש ב- BeHear משתמשת באלגוריתמים המוכחים שלנו על אותות המיקרופון שמוגברים מאוחר יותר, בהתאם לפרמטרי אובדן השמיעה של הלקוח. למידע נוסף בנושא זה, ראו את הבלוג פוסט שלנו בנושא ביטול רעש פעיל.

האם כיווניות נתמכת?

מבוסס על מיקום המיקרופונים הראשיים במגבר BeHear
שימוש במיקרופונים נוספים בתיבות הבקרה המסייעים לספק איתור טוב מאוד של הצליל, גם בסביבות רועשות מאוד

שום צליל לא מגיע מהמגבר.

 1. בדוק את רמת הסוללה אם ביישומון של הטלפון החכם או על ידי לחיצה קצרה על כפתור ההפעלה (כאשר המגבר מופעל)
 2. כוון את עוצמת הקול
 3. בדוק אם קיים לכלוך באוזניות
 4. השתמש בקישור הזה לצפות בסירטוני הדרכה, או הקישור הזה לקרוא את המדריך למשתמש.